Farm Mania 3: Hot Vacation – Ücretsiz Çiftlik Oyunu

Черновик

Farm Mania 3: Hot Vacation – Ücretsiz Çiftlik Oyunu

Farm Mania 3: Hot Vacation, eğlenceli ve bağımlılık yapan bir çiftlik oyunudur. Bu oyunda, Anna ve ailesiyle birlikte dünyayı dolaşarak farklı ülkelerde düzenlenen çiftçilik yarışmalarına katılabilirsiniz. Avustralya, Mısır ve Çin’de egzotik hayvanlara bakın ve nadir bitkiler yetiştirin! Anna’ya ananas ve kakao fasulyesi yetiştirmesine, deve ve devekuşu beslemesine, tekila ve suşi yapmasına yardım ederek yarışmalarda birinci olmaya çalışın! Yeni beceriler öğrenin, gelişmiş ekipmanlar satın alın ve çiftliğinizi bu zorlu zaman yönetimi oyununda sürekli geliştirin. Farm Mania: Hot Vacation’da unutulmaz bir çiftlik macerasına dalın!

  • 59 zorlu seviye
  • 11 gizli nesne mini-oyunu
  • Avustralya, Mısır ve Çin’de 3 bölüm
  • Çeşitli yükseltmeler ve bonuslar
  • Çiftçilik yarışmalarına katılın!
  • 2 mod – rahat ve arcade
  • Ä°nternet bağlantısı olmadan da oynayabilirsiniz

Farm Mania 3: Hot Vacation’u Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu oyunu oynamak için internet bağlantısı gerekmez. Oyunun grafikleri renkli ve canlıdır. Oyunun ses efektleri ve müzikleri de eğlencelidir. Oyunun kontrolleri basit ve sezgiseldir. Sadece dokunarak hayvanlara bakabilir, bitkileri sulayabilir, ürünleri hasat edebilir ve satış yapabilirsiniz. Oyunun seviyeleri hem rahat hem de arcade modunda oynanabilir. Rahat modda zaman sınırlaması yoktur. Arcade modunda ise belirli bir süre içinde hedefleri tamamlamanız gerekir. Oyunun seviyeleri ilerledikçe zorlaşır ve daha fazla hayvan, bitki ve ürün eklenir. Oyunun mini-oyunları da çeşitlidir. Gizli nesneleri bulabilir, bulmacaları çözebilir, resimleri tamamlayabilir veya farklılıkları bulabilirsiniz.

Farm Mania 3: Hot Vacation, çiftlik oyunlarını sevenler için harika bir seçimdir. Bu oyunla hem eğlenebilir hem de dünyanın farklı yerlerini keşfedebilirsiniz. Farm Mania 3: Hot Vacation’u hemen indirin ve çiftlik hayatının tadını çıkarın!

Farm Mania 3: Hot Vacation’u oynamak için Google Play’den indirdikten sonra, oyuna başlamak için isminizi girmeniz gerekir. Oyunun ana menüsünde, yeni bir oyun başlatabilir, devam eden bir oyunu yükleyebilir, seçenekleri ayarlayabilir veya çıkış yapabilirsiniz. Yeni bir oyun başlattığınızda, Anna ve ailesinin dünyayı dolaşmaya karar verdikleri bir hikaye videosu izlersiniz. Ardından, ilk bölüm olan Avustralya’ya gidersiniz. Burada, çiftliğinizi kurmaya ve yarışmalara hazırlanmaya başlarsınız.

Oyunun seviyeleri, çiftliğinizdeki farklı alanlarda geçer. Her seviyede, belirli bir süre içinde belirli hedefleri tamamlamanız gerekir. Hedefler, hayvanları beslemek, bitkileri sulamak, ürünleri hasat etmek, satış yapmak veya üretmek gibi çeşitli görevlerden oluşur. Hedefleri tamamladığınızda, seviyeyi bitirir ve puan alırsınız. Puanınız, hedefleri ne kadar hızlı ve doğru tamamladığınıza bağlıdır. Seviyeleri bitirdikçe, yeni hayvanlar, bitkiler ve ürünler açarsınız. Ayrıca, çiftliğinizi geliştirmek için para kazanırsınız. Para ile yeni ekipmanlar satın alabilir veya eski ekipmanları yükseltebilirsiniz.

Oyunun mini-oyunları ise seviyeler arasında karşınıza çıkar. Mini-oyunlar, çiftlik temalı gizli nesne oyunlarıdır. Her mini-oyunda, ekranda gösterilen nesneleri bulmanız gerekir. Nesneleri buldukça, ipuçları kazanırsınız. İpuçları ile zor bulduğunuz nesnelerin yerini görebilirsiniz. Mini-oyunları bitirdikçe, bonus puanlar alırsınız. Bonus puanlar ile de çiftliğinizi süsleyebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

(Required)

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com